24.04.2018 Ostatnia aktualizacja 19:31, 23.04.2018

Zaproszenie na spotkanie "Samorządne Świętokrzyskie"

Autor:
PO
Opublikowano: 16 Kwi 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Platforma Obywatelska zaprasza Państwa na spotkanie z jej parlamentarzystami: Marzeną Okłą-Drewnowicz, Beatą Małecką-Liberą, Tomaszem Siemoniakiem i Rajmundem Millerem. Spotkanie poświęcone będzie kwestiom programowym, a odbędzie się ono w najbliższą środę 18 kwietnia o godz. 17.30, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. 

______________________________Artykuł sponsorowany




Komentarze

+2koscielny2018-04-17 14:16#9
Cytuję Zimna Żaba:
Super...słyszałem że:
Pani Okła Drewnowicz wyjaśni .....
Ja przyjdę na pewno.


To może przyjdzie też ktoś z PISU i opowie nam o:
1. SKOK, których ojcem założycielem jest prominentny senator PiS Grzegorz Bierecki, a która już dziś kosztowała nas podatników 5 MLD złotych. Nie ma komisji tak jak w sparwie Amber Gold, która kosztował nas 600 MLN.
2. Stowarzyszenie i szkoła, w której dyrektorem jest mąż byłej premier Beaty Szydło, Edward, pieniądze UE, na łączną kwotę 25 MLN
3. Porozumienie o dofinansowaniu kwotą ok. 2,38 mln zł podpisano 17 listopada. MEN i fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich
4. Ministrowie gabinetu Beaty Szydło otrzymali od 65 do 82 tys. zł nagórd bo IM SIE NALEŻAŁY!
5. 400 MLN wytransefrowane do Lichtensteinu z fundacji Czartoryskich za wąpliwy zakup przez Ministra Glińskiego
JA TEŻ PRZYJDE POSŁUCHAĆ PRAWYCH I SPARWIEDLIWYCH Z PISU !
Cytuj
+3bosman2018-04-17 13:47#8
A może pisowcy wyjaśnicie, dlaczego RZĄD PIS DAŁ 500 MILIONÓW za kolekcję Czartoryskich, skoro fundacja Czartoryskich miała umowę z RP na wystawianie tych wszystkich dzieł sztuki?
Kto wziął 500 MLN i za co? Dlaczego fundacja jest teraz działalnością komercyjną w Lichtensteinie?
Śmierdzi na kilometr ! Dewianci dojnej zmiany!
#dewianci pieniądza #dewianci dojnej zmiany
Cytuj
-2Unimog2018-04-17 11:29#7
Pytania świetne
Ja jeszcze dodam pytanie czy posadzili biedną pancerną Brzozę
Cytuj
+2bombardinio2018-04-17 09:31#6
Cytuję Słuch:
Tu chociaż jest możliwość przyjść bo jest informacja, nie tak jak PIS po cichutku i u księdza żeby pytań nie było.
Na pewno Zimna Żaba dobrze się w tym sosie klakierów czuła, zero krytyki i klapki na oczach.
Notabene, fora już obskoczone ?


Gdyby publicznie zamieścili informację, przybyli by niewygodni obywatel, zadający niewygodne pytania i trzeba by jak to przy okazji miesięcznic szwadron Policji zaangażować. A tak zrobili spotkanie na plebanii, po cichutku, uradzili i teraz będą kit, ciemnotę i kiełbasę sprzedawać na lewo i prawo!
Cytuj
+7pun2018-04-17 07:59#5
PIS Platforma jedne dziady. Teraz przyjeżdżają wsłuchiwać się w głos ludu? Gdzie byli przez 8 lat ich rządów? Co dla nas zrobili? Usta pełne frazesów a chcą się tylko znowu dorwać do koryta.
Cytuj
+8sam 712018-04-17 03:27#4
"NASZA " Pani ooseł - MOD, najwyraźniej hoduje moralności Kalego !!!
Kilkanaście dni temu, wraz z innym posłem -- Panem Gieradą i grupą działaczy PO , dziarsko prezentowała się i " prężyła muskuły" protestując przed Urzędem Wojewódzki w Kielcach, przeciwko przyznaniu 24 tys. zł. premii Pani wojewodzie z PiS Agacie. Wojtyszek. (PiS).
Czyżby zapomniała o wspaniałomyślnym "geście" jaśnie nam panującego w Skarżysku prezydenta K. Kroniga, który nie tak dawno przecież , w 2017 roku przyznał swojej konkubinie - asystentce 4100 zł polskich PREMII uznaniowej ...


" Jak Kalemu ukraść krowę to żle, ale jak Kali ukraść Krowę ,,,"
Wiadomo. Przecież radni PO, z przewodniczącym Rady Miasta Panem GOLIKIEM , wchodzą w skład koalicji rządzącej miastem , popierającej w całej rozciągłości wszelkie działania ( i zaniechania) prezydenta KK ! ! !
WSTYD, to mało powiedziane Pani POSEŁ MARZENO !
Oby do listopada ! Damy radę...
DESPASITO...
Cytuj
+6Konwój wstydu2018-04-17 00:06#3
Czy pani Marzena Okła Drewnowicz w czasie spotkania opowiadając o ogólnopolskiej akcji swojej partii KONWÓJ WSTYDU odniesie się do nagród jakie rozdało sobie kółko wzajemnej adoracji w Skarżysku? W końcu Platforma współrządzi tym miastem i czy to nie jest tak że poniekąd MOD dała po 15 tysięcy nagród dwóm wiceprezydentom i pani skarbnik i ciut mniej sekretarz miasta i kompanowi prezydenta który piastuje jakieś dziwne i zbędne stanowisko?
Nie macie Wstydu? Oddajcie te nagrody bo miasto stoi w miejscu a może nawet się uwstecznia!
Cytuj
+2Słuch2018-04-16 13:41#2
Tu chociaż jest możliwość przyjść bo jest informacja, nie tak jak PIS po cichutku i u księdza żeby pytań nie było.
Na pewno Zimna Żaba dobrze się w tym sosie klakierów czuła, zero krytyki i klapki na oczach.
Notabene, fora już obskoczone ?
Cytuj
+14Zimna Żaba2018-04-16 12:51#1
Super...słyszałem że:
Pani Okła Drewnowicz wyjaśni zasady wyłudzeń VAT w latach 2008-2015 w Polsce.
Pan Siemioniak opowie nam o nielatającym złomie za grube miliardy który nazywa się Caracal.
Pan Rajmund Miller przybliży kulisy warszawskiej reprywatyzacji.
A Pani Małecka-Libera przekona nas, że lepiej pracować do śmierci w Biedronce niż iść w wieku 60 lat na emeryturę.
Poza tym poruszone mają być kwestie Amber Gold, Skoku Wołomin, plany sprzedaży LOTu i likwidacja pijackiego 500 plus.
Ja przyjdę na pewno.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Koncert Laureatów XXXVI Konkursu Młodych Pian…

Opublikowano: 23.04.2018 19:25