14.12.2018 Ostatnia aktualizacja 18:06, 14.12.2018

Poznaliśmy nazwiska kandydatek, które powalczą o tytuł Miss Skarżyska 2018

Autor:
MB, Foto: materiały organizatora
Opublikowano: 13 Wrz 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Poznaliśmy nazwiska dwunastu kandydatek, które powalczą o tytuł Miss Skarżyska 2018. Gala finałowa konkursu odbędzie się w dniu 14 października 2018 o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury. Dzięki tej imprezie dziewczyny mają szansę zdobyć również koronę Miss Województwa Świętokrzyskiego 2019. Patronat medialny nad konkursem sprawuje portal skarzysko24.pl.

Ostatni konkurs piękności odbył się w Skarżysku 15 października 2017 roku. Tytuł Miss Skarżyska przypadł wówczas Natalii Tusznio z Suchedniowa. Trwają przygotowania do tegorocznego konkursu, którego finał odbędzie się już za miesiąc. Tym razem do konkursu zgłosiło się 12 kandydatek.

Podczas gali finałowej finalistki zaprezentują m.in. kreacje Agnieszki Barańskiej projektantki z Kielc właścicielki marki
DUHLA, suknie ślubne firmy CELIA oraz kostiumy kąpielowe AZULENA.

W części artystycznej wystąpi zespół
REM FAZA, KARLA oraz Dominik Żak - akordeonista ze Skarżyska. Ponadto publiczność będzie mogła wybrać swoją Miss Publiczności. Wśród osób głosujących za pomocą kuponu, który znajdować się będzie na zaproszeniu organizatorzy przewidzieli nagrody.
 
Organizatorami imprezy są: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kam i Euro media Zbigniew Lisowski.
 
Trwa sprzedaż biletów, które można kupić w cenie: 10zł, 15zł, 20zł, 25zł oraz 50 zł (VIP) w  Impresariacie MCK Skarżysko-Kam rezerwacje tel. 500 199 710 i na stronie www.kupbilecik.pl

Przedstawiamy kandydatki do tytułu Miss Skarżyska-Kamiennej 2018.
 
1. Klaudia Kosno 160cm – Ostrowiec Św.
2. Natalia Fryga 160cm – Rykoszyn
3. Jowita Bujnowska 160cm – Skarżysko-Kamienna
4. Aleksandra Bartosik 164cm – Nadziejów
5. Karina Strzelec 165cm – Szydłowiec
6. Aleksandra Żłobecka 169cm – Skarżysko-Kamienna
7. Małgorzata Szcześniak 170cm – Szydłowiec
8. Aleksandra Stachyra 170cm – Bliżyn
9. Karolina Winiarska 170cm – Dąbrowa Dolna
10. Aleksandra Marchewka 171cm – Skarżysko-Kamienna
11. Julia Pryciak 171cm – Starachowice
12. Edyta Guz 172cm – Mirów

Komentarze

0stach2018-10-13 19:27#10
Patriotycznie -"6", a bezstronnie-"7"
Cytuj
0stach2018-10-13 19:25#9
I znów w jury zasiądą śliniący się na widok młodych dziewczyn - starcy.
Cytuj
-3Huawei Y6 20172018-09-16 19:13#8
zdecydowanie kandydatka nr 6
Cytuj
+10Shopping2018-09-15 16:46#7
Ja tu czegoś nie rozumiem. Na Miss Skarżyska wybieracie dziewczyny z Ostrowca, Starachowic czy Szydłowca, które jest w innym powiecie, niż skarżyski i na dodatek w innym województwie. Pogięło was??
Cytuj
+12Moim Zdaniem2018-09-14 17:21#6
Miss Skarżyska a 3 na 12 kandydatek jest ze Skarżyska
Cytuj
+6Corazon2018-09-14 16:58#5
Cytuję JURY:
Zdecydowanie 6 !!!

Zdecydowanie żadna! Kobiety są piękne naturalnie, a oceniać gips i szpachlę, to w budowlance...
Cytuj
+6johnlemon2018-09-14 12:33#4
Cytuję ByłemWidziałem:
Nie ma kogo wybrać. Tona gipsu na każdej twarzy, tylko dziubka brakuje albo filtru z instagrama. Według mnie brakuje im naturalności. Makijaże są za wyraziste.


Samo sedno. Tona gipsu, szpachli i plastikowych paznokci. Niektóre zdjęcia na FB prywatne, przypominają zdjecia leśnych ssaków ! Nie chcę nikogo obrażać ! Bynajmniej !
Dziewczyny tona gipsu, pudru i plastkiowych paznokci okraszonych pseudo "seksownymi zdjęciami przy samochodach w lesie nie wygląa zachęcająco !

Makijaż tak ale lekki, ubranie odsłaniające co nieco ale nie za wiele i bez plastiku ! Tipsiarom mowimy NIE!
Cytuj
+12ByłemWidziałem2018-09-14 07:46#3
Nie ma kogo wybrać. Tona gipsu na każdej twarzy, tylko dziubka brakuje albo filtru z instagrama. Według mnie brakuje im naturalności. Makijaże są za wyraziste.
Cytuj
+10Gicio2018-09-13 23:04#2
A można prosić o zdjęcia bez makijażu? :-*
Wtedy ukaże się naturalne "piękno" tych niewiast :lol:
Cytuj
+2JURY2018-09-13 14:13#1
Zdecydowanie 6 !!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Przedświąteczne spotkanie przy miejskiej choi…

Opublikowano: 14.12.2018 18:40