16.10.2018 Ostatnia aktualizacja 18:40, 16.10.2018

Poznaliśmy nazwiska kandydatek, które powalczą o tytuł Miss Skarżyska 2018

Autor:
MB, Foto: materiały organizatora
Opublikowano: 13 Wrz 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Poznaliśmy nazwiska dwunastu kandydatek, które powalczą o tytuł Miss Skarżyska 2018. Gala finałowa konkursu odbędzie się w dniu 14 października 2018 o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury. Dzięki tej imprezie dziewczyny mają szansę zdobyć również koronę Miss Województwa Świętokrzyskiego 2019. Patronat medialny nad konkursem sprawuje portal skarzysko24.pl.

Ostatni konkurs piękności odbył się w Skarżysku 15 października 2017 roku. Tytuł Miss Skarżyska przypadł wówczas Natalii Tusznio z Suchedniowa. Trwają przygotowania do tegorocznego konkursu, którego finał odbędzie się już za miesiąc. Tym razem do konkursu zgłosiło się 12 kandydatek.

Podczas gali finałowej finalistki zaprezentują m.in. kreacje Agnieszki Barańskiej projektantki z Kielc właścicielki marki
DUHLA, suknie ślubne firmy CELIA oraz kostiumy kąpielowe AZULENA.

W części artystycznej wystąpi zespół
REM FAZA, KARLA oraz Dominik Żak - akordeonista ze Skarżyska. Ponadto publiczność będzie mogła wybrać swoją Miss Publiczności. Wśród osób głosujących za pomocą kuponu, który znajdować się będzie na zaproszeniu organizatorzy przewidzieli nagrody.
 
Organizatorami imprezy są: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kam i Euro media Zbigniew Lisowski.
 
Trwa sprzedaż biletów, które można kupić w cenie: 10zł, 15zł, 20zł, 25zł oraz 50 zł (VIP) w  Impresariacie MCK Skarżysko-Kam rezerwacje tel. 500 199 710 i na stronie www.kupbilecik.pl

Przedstawiamy kandydatki do tytułu Miss Skarżyska-Kamiennej 2018.
 
1. Klaudia Kosno 160cm – Ostrowiec Św.
2. Natalia Fryga 160cm – Rykoszyn
3. Jowita Bujnowska 160cm – Skarżysko-Kamienna
4. Aleksandra Bartosik 164cm – Nadziejów
5. Karina Strzelec 165cm – Szydłowiec
6. Aleksandra Żłobecka 169cm – Skarżysko-Kamienna
7. Małgorzata Szcześniak 170cm – Szydłowiec
8. Aleksandra Stachyra 170cm – Bliżyn
9. Karolina Winiarska 170cm – Dąbrowa Dolna
10. Aleksandra Marchewka 171cm – Skarżysko-Kamienna
11. Julia Pryciak 171cm – Starachowice
12. Edyta Guz 172cm – Mirów


Komentarze

0stach2018-10-13 19:27#10
Patriotycznie -"6", a bezstronnie-"7"
Cytuj
0stach2018-10-13 19:25#9
I znów w jury zasiądą śliniący się na widok młodych dziewczyn - starcy.
Cytuj
-3Huawei Y6 20172018-09-16 19:13#8
zdecydowanie kandydatka nr 6
Cytuj
+10Shopping2018-09-15 16:46#7
Ja tu czegoś nie rozumiem. Na Miss Skarżyska wybieracie dziewczyny z Ostrowca, Starachowic czy Szydłowca, które jest w innym powiecie, niż skarżyski i na dodatek w innym województwie. Pogięło was??
Cytuj
+12Moim Zdaniem2018-09-14 17:21#6
Miss Skarżyska a 3 na 12 kandydatek jest ze Skarżyska
Cytuj
+6Corazon2018-09-14 16:58#5
Cytuję JURY:
Zdecydowanie 6 !!!

Zdecydowanie żadna! Kobiety są piękne naturalnie, a oceniać gips i szpachlę, to w budowlance...
Cytuj
+6johnlemon2018-09-14 12:33#4
Cytuję ByłemWidziałem:
Nie ma kogo wybrać. Tona gipsu na każdej twarzy, tylko dziubka brakuje albo filtru z instagrama. Według mnie brakuje im naturalności. Makijaże są za wyraziste.


Samo sedno. Tona gipsu, szpachli i plastikowych paznokci. Niektóre zdjęcia na FB prywatne, przypominają zdjecia leśnych ssaków ! Nie chcę nikogo obrażać ! Bynajmniej !
Dziewczyny tona gipsu, pudru i plastkiowych paznokci okraszonych pseudo "seksownymi zdjęciami przy samochodach w lesie nie wygląa zachęcająco !

Makijaż tak ale lekki, ubranie odsłaniające co nieco ale nie za wiele i bez plastiku ! Tipsiarom mowimy NIE!
Cytuj
+12ByłemWidziałem2018-09-14 07:46#3
Nie ma kogo wybrać. Tona gipsu na każdej twarzy, tylko dziubka brakuje albo filtru z instagrama. Według mnie brakuje im naturalności. Makijaże są za wyraziste.
Cytuj
+10Gicio2018-09-13 23:04#2
A można prosić o zdjęcia bez makijażu? :-*
Wtedy ukaże się naturalne "piękno" tych niewiast :lol:
Cytuj
+2JURY2018-09-13 14:13#1
Zdecydowanie 6 !!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Ruszają zapisy do siatkarskich turniejów niep…

Opublikowano: 16.10.2018 20:38