17.10.2018 Ostatnia aktualizacja 18:40, 16.10.2018

Ogłoszenie o przetargu ustnym

Autor:
SM
Opublikowano: 02 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Ogłoszenie o przetargu ustnym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej przy ulicy Słowackiego.


ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ,
SKARŻYSKO-KAMIENNA ALEJA TYSIĄCLECIA 10
OGŁASZA PRZETARG USTNY
NA ZBYCIE PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Przetarg odbędzie się w dniu  25.10.2018r. o godz.  1200 w siedzibie Spółdzielni  Mieszkaniowej Skarżysko-Kamienna Al. Tysiąclecia 10 .Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej  w Skarżysku-Kam przy ul. Słowackiego. Nieruchomość gruntowa znajduje się na działce nr 138/14 wpisanej do księgi wieczystej nr KI1R/0005854/8  o powierzchni 5.107 m2 .Wartość rynkowa nieruchomości gruntowej wynosi  840.700,00 zł. Wadium  w   wysokości   84.000,00  zł  należy wpłacić na rachunek: 97 1020 2629 0000 9502 0010 7870, bądź  w kasie  Spółdzielni  nie  później  niż w  dniu  24.10.2018r.

Zainteresowanych zapraszamy do pokoju nr 28  celem zapoznania się  z przedmiotem przetargu.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Kontakt tel. 41 25-25-393 wew.  41





 


Komentarze

+1Bezogródek2018-10-05 10:15#6
Niech jakiś deweloper kupi ,bo kasa potrzebna na ogrzewanie.
Cytuj
+7Karols2018-10-02 16:09#5
Nikt nie kupi prawa do urzytkowania, każdy chce akt własności. Za chwile SM padnie na pysk i każdy dobrze o tym wie.
Cytuj
+10myślący2018-10-02 15:28#4
Chyba chcą posprzedawać grunty niezabudowane (działki), żeby mieć kasę na spłatę zadłużenia w Celsium.... bo zimne nocki nadciągają.
Cytuj
+8dzidek_I_ziomki2018-10-02 15:22#3
Kasa się skończyła.
zobaczymy, czy Dzidek zostanie do końca na tonącym statku.
co z pozostałym majątkiem SM?

czy Dzidek wytrzyma presję? czy Dzidek potrafi godnie odejść? czy Dzidek powinien się liczyć z pozwami cywilnymi?

pytań jest więcej...

kto będzie właścicielem arkadii, biedronek, domu meblowego i reszty lokali użytkowych?

czy będzie WIELKA WYPRZ????
Cytuj
+7bn2018-10-02 14:42#2
A pętla chyba się zaciska....
Cytuj
+11pudliszek2018-10-02 10:39#1
Koniec świta, Spółdzielnia coś OGŁASZA.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Ruszają zapisy do siatkarskich turniejów niep…

Opublikowano: 16.10.2018 20:38