14.12.2018 Ostatnia aktualizacja 18:06, 14.12.2018

Konwencja wyborcza KWW Marzeny Piętak - Bądźmy Razem

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 03 Paź 2018
Oceń:
2.6 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek, 2 października, w Hotelu Promień odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego  Wyborców Marzeny Piętak - Bądźmy Razem. Podczas konwencji przedstawiono kandydatów do rady gminy startujących z list KWW  Wyborców Marzeny Piętak - Bądźmy Razem, które odbędą się 21 października. Zaprezentowano również kandydatkę na wójta gminy Skarżysko Kościelne - Marzenę Piętak. 

Marzena Piętak jest jedną z czterech kandydatów na stanowisko wójta gminy Skarżysko Kościelne. Podczas spotkania Marzena Piętak zaprezentowała swój program oraz kandydatów ze swojego komitetu do rady gminy Skarżysko Kościelne. 

Marzena Piętak jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego, jednak postanowiła startować z własnego komitetu. Jak podkreśla, wybory samorządowe są wyborami na ludzi, oceniamy człowieka, który żyje najbliższej nas, w naszym środowisku, zdecydowałam się kandydować ze swojego komitetu Wyborców Marzena Piętak - Bądźmy Razem. Chciałabym abyśmy byli wszyscy razem, żebyśmy wszyscy podejmowali decyzje, razem się spotykali, bawili i razem działali. 

Na listach komitetu są osoby związane z samorządem, które są obecnymi radnymi oraz nauczyciele,prywatni przedsiębiorcy, emeryci i kolejarze. 

Swoją obecnością konwencję uświetnili m.in: Adam Jarubas, marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Agata Binkowska, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, wójt gminy Skarżysko Kościelne  Zdzisław Woźniak, wójt gminy Łączna Romuald Kowaliński, wiceprezydent miasta Skarżyska - Kamiennej Andrzej Brzeziński, kandydat do sejmiku oraz mieszkańcy gminy Skarżysko Kościelne.

Podczas konwencji wystąpił zespół Grzybowianki. 



Komentarze

+4parafianie2018-10-14 14:20#75
Ale boją się wyborów pan wojt i pani marzena.nawet księdza proboszcza z kościelnego wciągneli w swoją kampanie.na każdej mszy dzisiaj glosi jak ludzie mają głosować.najlepiej by było żeby wojt na ambone wyszedł i mówił do ludzi.dobrze że jest wolność i ludzie wiedzą o co chodzi.powoli ich puzzle się rozsypują i dobrze o tym wiedzą.
Cytuj
+3Fo pa2018-10-13 08:04#74
Cytuję pierwszoklasista:
Dzisiaj kolejny raz wójt z panią Marzeną nie popisali się publicznie na pasowaniu na ucznia w szkole podstawowej w skarzysku kościelnym kampania się nie powiodła.Oczerniali radnego Bryzika publicznie wymyślająć róne historie na jego temat.To nie było miejsce i pora na takie zachowania.Ja ten fakt zgłosiłbym do prokuratury w trybie przedwyborczym a świadków było dużo.Kłamali na niego w każdym zdaniu które wypowiedzieli.Rodzice i pedagodzy byli zniesmaczeni tym pokazem i tą szopką ktorą odegrali-TEATR WÓJTA!!!!

Jak to się wszystko zmienia! Do niedawna wójt i widoczna na zdjęciach radna unikali się jak ognia na publicznych występach i okolicznych uroczystościach. Ktoś odradził, albo zrozumieli, że w rodzinie tak nie wypada i że dopiero razem w nich siła. Jacy ludzie, takie ich panowanie)
Cytuj
+2Przesada2018-10-13 07:13#73
Wójt myśli, że publika będzie chłonęła to, co on stara się z siebie wykrzesać. Jeśli kiedyś znajdzie się odważny, który publicznie się wypowiedzie na jego temat, to wtedy dotrze, że się ciemnotą nie zarządzało. Wstyd wielki, że człowiek, któremu mieszkańcy zaufali posuwa się do tak płytkich, ośmieszających drugiego wypowiedzi.
Cytuj
+5pierwszoklasista2018-10-12 16:41#72
Dzisiaj kolejny raz wójt z panią Marzeną nie popisali się publicznie na pasowaniu na ucznia w szkole podstawowej w skarzysku kościelnym kampania się nie powiodła.Oczerniali radnego Bryzika publicznie wymyślająć róne historie na jego temat.To nie było miejsce i pora na takie zachowania.Ja ten fakt zgłosiłbym do prokuratury w trybie przedwyborczym a świadków było dużo.Kłamali na niego w każdym zdaniu które wypowiedzieli.Rodzice i pedagodzy byli zniesmaczeni tym pokazem i tą szopką ktorą odegrali-TEATR WÓJTA!!!!
Cytuj
+2myślący2018-10-10 14:05#71
Cytuję majkus:
Cytuję nowiciusz:
Kandydaci z Mejkowa na szarym końcu?. To was doceniono przy Jarubasie.Takie będzie zapewne wasze miejsce w gminie po najbliższych wyborach. Niestety. wasz czas już minął.

No,całe cztery lata stracone,szczególnie radna,która nawet nie wie o czym mówi byle by mówić.Jakie sołectwo, tacy radni.Teraz wybierajcie z głową.I nie wierzcie w ich obiecanki,poprzednie cztery lata obiecali i co zrobili ,ano podnieśli ręce za przedszkolem za 4min400tys.,pytam jakie inwestycje dla Majkowie-żadnych i tak będzie dalej jak znowu ich wybiorą,bo trzeba będzie robic przedszkole na które nie pozyskali żadnych srodków.Ale rączki naszych radnych były -za,tylko jeden radny p.Bryzik był przeciw,bo wie co to znaczy dla finansów.

Bo pan Bryzik umie liczyć, dobry matematyk jest, odważny i prawy człowiek , nie dał się wkręcić w ten układ i pajęczynę kłamstw, dlatego jest niewygodny dla obecnie panujących. Trzeba wymienić całą radę gminy z wójtem włącznie, bo oni znają się na wszystkim (brydż, sport, muzyka, teatr, sztuka, nauka itd.)Pani przewodnicząca pojawiała się na wszystkich wydarzeniach gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Częściej niż wójt i pani sekretarz. W szkole, kościele, na okolicznościowych imprezach, festynach zajmowali czołowe miejsca. Rodzice, dziadkowie z daleka musieli oglądać i podziwia swoje pociechy. Skandal. Ja uważam, że skoro znają się na wszystkim, to nie potrafią nic, tylko pozować do zdjęć.
Cytuj
+4myślący2018-10-10 13:50#70
Cytuję Monikaa:
Z tego co słyszałam to niestety nie udało się zebranie z rodzicami pani dyrektor przedszkola.Nie miała jak buntować ludzi bo WOGÓLE nie przyszli.Napewno przeliczyli się strasznie Ci co chcieli zrobić kampanię pani Marzenie.Brawo rodzice.Pokazaliście klasę chociaż WY.

Bo to ludzie rozumni, mądrzy i logicznie myślący, mają świadomość tego , do czego i komu mają służyć placówki oświatowe i obiekty publiczne, wiedzą co jest dla dzieci najlepsze. Rodzice w tym dniu postanowili zając się swoimi pociechami, bo jak nie w domu, to gdzie się czegoś nauczą?! W przedszkolu teraz gorączka przedwyborcza panuje. Dobrze,że szkoła nie zaangażowała się w wybory samorządowe. Nikt z nauczycieli nie kandyduje .
Cytuj
+1majkus2018-10-10 08:02#69
Cytuję nowiciusz:
Kandydaci z Mejkowa na szarym końcu?. To was doceniono przy Jarubasie.Takie będzie zapewne wasze miejsce w gminie po najbliższych wyborach. Niestety. wasz czas już minął.

No,całe cztery lata stracone,szczególnie radna,która nawet nie wie o czym mówi byle by mówić.Jakie sołectwo, tacy radni.Teraz wybierajcie z głową.I nie wierzcie w ich obiecanki,poprzednie cztery lata obiecali i co zrobili ,ano podnieśli ręce za przedszkolem za 4min400tys.,pytam jakie inwestycje dla Majkowie-żadnych i tak będzie dalej jak znowu ich wybiorą,bo trzeba będzie robic przedszkole na które nie pozyskali żadnych srodków.Ale rączki naszych radnych były -za,tylko jeden radny p.Bryzik był przeciw,bo wie co to znaczy dla finansów.
Cytuj
+2nowiciusz2018-10-09 22:21#68
Kandydaci z Mejkowa na szarym końcu?. To was doceniono przy Jarubasie.Takie będzie zapewne wasze miejsce w gminie po najbliższych wyborach. Niestety. wasz czas już minął.
Cytuj
+2myślący2018-10-09 21:30#67
Cytuję wiocha.pl:
Pojechała wieś do miasta... Po co? Żeby się miasto dowiedziało co się na wsi dzieje?!?

A wieś tańczy i śpiewa, zamiast ziemniaki, łubin , warzywa uprawiać
Cytuj
0wiocha.pl2018-10-09 17:54#66
Pojechała wieś do miasta... Po co? Żeby się miasto dowiedziało co się na wsi dzieje?!?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Przedświąteczne spotkanie przy miejskiej choi…

Opublikowano: 14.12.2018 18:40