14.12.2018 Ostatnia aktualizacja 14:53, 13.12.2018

O debacie kandydatów na prezydenta

Autor:
MB
Opublikowano: 08 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Poniżej prezentujemy treść oświadczenia ws. debaty kandydatów na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, przesłanego nam przez czterech kandydatów na ww. urząd.


Skarżysko-Kamienna, 08.10.2018 r.


O Ś W I A D C Z E N I E

Szanowni Państwo,

W związku z “Oświadczeniem redakcji” opublikowanym dzisiaj na stronie Telewizji Świętokrzyskiej, a dotyczącym losów organizowanej przez ww. medium “Wielkiej Debaty Prezydenckiej Telewizji Świętokrzyskiej Skarżysko-Kamienna 2018” i zawartym w nim sformułowaniu sugerującym, że jedyną osobą zainteresowaną udziałem w tego typu debacie jest tylko jeden z kandydatów na prezydenta - bez jakiegokolwiek komentarza dot. naszej rezygnacji z udziału w debacie w formule, miejscu i czasie zaproponowanej przez Telewizję Świętokrzyską (a takim wspomniana Redakcja dysponowała), pozwalamy sobie opublikować pełną treść pisma ws. debaty, wystosowanego w dniu wczorajszym przez czterech kandydatów na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej do Redakcji Telewizji Świętokrzyskiej (treść poniżej).



Spotkanie o którym mowa w piśmie nie doszło w dniu dzisiejszym do skutku. Przedstawicielka komitetu wyborczego urzędującego prezydenta nie była bowiem w stanie “wskazać osoby, która w imieniu Komitetu Przyszłość i Rozwój Skarżyska-Kamiennej byłaby w stanie wziąć udział w spotkaniu w wyznaczonym terminie”, w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej zabrakło również dzisiaj miejsca na takie spotkanie.

Zaproszenie dla przedstawiciela komitetu PiR S-K zostanie wkrótce ponowione - liczymy, że tym razem uda się wspólnie ustalić szczegóły organizacyjne debaty kandydatów na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Bodo
KW Prawo i Sprawiedliwość

Jacek Ciepiński
KWW Kukiz ‘15

Grzegorz Łapaj
KW Lepsze Skarżysko

Artur Pejas
KKW SLD Lewica Razem


Komentarze

0zenekkolasa2018-10-11 08:04#25
Cytuję do borowik:
Borowik napisał: "Przecież każdy z was miałby ten sam zestaw pytań?" - układany przez niezależną a jednocześnie wynagradzaną przez urzędującego prezydenta telewizję???? a może borowiku szatański przez ciebię?
Dla mnie nie przyjęcie przez Prezydenta warunków debaty ze wszystkimi mediami lokalnymi potwierdzi nieuczciwe zamiary co do jej realizacji we wcześniejszej formie (tylko przez TV Święt.......) albo tchórzostwo polityczne


ja też nie rozumiem o co tak naprawde tu chodzi? do czego wam kronig jest? nie mozecie debaty zorganizować w miejscu i czasie ustalonym przez was a kk tylko zawiadomić? po co się przepychać? przecież i jak nie będzie chciał to i tak nie przyjdzie.
Cytuj
+1gienka_makusowa2018-10-11 08:01#24
Cytuję do gienka_makusowa:
Socjotechnika polegająca na deprecjonowaniu/ośmieszaniu/uznawaniu za niemożliwe osoby/komentarza stosowana była często przez komunistyczną propagandę, ale tak naprawdę potwierdza tylko zarzut


oooo to uczę się od najlepszych pisowców co trzymają rządową, totalitarną, propagandową telewizję TVP !
przecież wy chcecie powrotu tej komuny bo wtedy wam nieudacznikom było lepiej, partia za was wszystko złatwiała co nie?
Cytuj
+4do borowik2018-10-10 12:36#23
Borowik napisał: "Przecież każdy z was miałby ten sam zestaw pytań?" - układany przez niezależną a jednocześnie wynagradzaną przez urzędującego prezydenta telewizję???? a może borowiku szatański przez ciebię?
Dla mnie nie przyjęcie przez Prezydenta warunków debaty ze wszystkimi mediami lokalnymi potwierdzi nieuczciwe zamiary co do jej realizacji we wcześniejszej formie (tylko przez TV Święt.......) albo tchórzostwo polityczne
Cytuj
-2do gienka_makusowa2018-10-10 12:27#22
Socjotechnika polegająca na deprecjonowaniu/ośmieszaniu/uznawaniu za niemożliwe osoby/komentarza stosowana była często przez komunistyczną propagandę, ale tak naprawdę potwierdza tylko zarzut
Cytuj
+4Ciekawe2018-10-09 22:30#21
dla Pana Prezydenta z pozdrowieniami :)

https://www.youtube.com/watch?v=op0MLrGaa1U&t=19s
Cytuj
+9JennaJameson2018-10-09 22:10#20
Cytuję malgos33:
Nie rozumiem po co to bicie piany i o co tak naprawdę chodzi? Skoro wszyscy mieli te same pytania ( tak ktoś pisał ) i ta debata miała być taka sama jak 4 i 8 lat temu to co teraz jest źle? Wtedy było dobrze jak był Prezydent Wojcieszek a teraz jest źle ? O co chodzi ? Czym sie ta debata miała róźnić od poprzednich???

No widać ewidentnie że nie rozumiesz, debata sprzed 8 laty nie wyglądała tak samo, poszukaj sobie w archiwum.
Nie potrafisz pojąć że sympatyzujące medium może ułożyć przebieg debaty pod jednego kandydata? :D Rozumiesz to? Rozumiesz że np. w ten sposób nikt nie zada K.K. pytania o wyjazdy służbowe z narzeczoną, o te liczne deklaracje podpisanych umów z rzekomymi inwestorami których nie ma, o masowe tworzenie nowych stanowisk i zatrudnianie znajomych w jednostkach podległych, o rzekomą spłatę długu miasta itd.
Chcę wielogodzinnej debaty z krzyżowym ogniem pytań między kandydatami i przedstawicielami lokalnych mediów!
Cytuj
+5hasadasd2018-10-09 20:56#19
Wróżka przepowiedziała mi że spokojnie wróżę że będzie 2 Tura
Pomiędzy Kroningiem a Bodo

A kto wygra powiedzieć nie mogę - to pokaże czas :)
Cytuj
+16Głos2018-10-09 15:26#18
Cytuję Iwonka:
Czy to prawda że gmina co miesiąc płaci do TV Dami 5 000,00 zł, MKS 4 000,00 a wodociagi 5 000,00 zł? Jeśli to prawda to proszę zauważyć, że 14 000,00 × 12 miesięcy x 4 lata to daje kwotę 672 000,00 zł. Więc jeśli to prawda to wcale się nie dziwię, że prezydent chciał debaty prowadzonej na warunkach TV Dami.

Plus jeszcze Echo Dnia i Nasza Sprawa :).
Cytuj
-10gienka_makusowa2018-10-09 15:22#17
Cytuję Iwonka:
Czy to prawda że gmina co miesiąc płaci do TV Dami 5 000,00 zł, MKS 4 000,00 a wodociagi 5 000,00 zł? Jeśli to prawda to proszę zauważyć, że 14 000,00 × 12 miesięcy x 4 lata to daje kwotę 672 000,00 zł. Więc jeśli to prawda to wcale się nie dziwię, że prezydent chciał debaty prowadzonej na warunkach TV Dami



I każdy z urzędników w kopercie dla księdza daje co niedzielę po 100zł
Jeśli to prawda 300 osób x 12 miesiecy x 4 lata to daje kwotę 1.440 000,00
A gdzie i jakie podatki są od tego?
WOW Tyle ksiądz kasy dostaje?
Cytuj
+14Iwonka2018-10-09 13:50#16
Czy to prawda że gmina co miesiąc płaci do TV Dami 5 000,00 zł, MKS 4 000,00 a wodociagi 5 000,00 zł? Jeśli to prawda to proszę zauważyć, że 14 000,00 × 12 miesięcy x 4 lata to daje kwotę 672 000,00 zł. Więc jeśli to prawda to wcale się nie dziwię, że prezydent chciał debaty prowadzonej na warunkach TV Dami.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

"586 Dni Stanu Wojennego"

Opublikowano: 13.12.2018 15:53