17.11.2018 Ostatnia aktualizacja 14:44, 17.11.2018

Wybory samorządowe 2018: Konrad Krönig prezydentem drugą kadencję (uakt.)

Autor:
MB
Opublikowano: 04 Lis 2018
Oceń:
2.5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W  niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. Wybieraliśmy w niej włodarzy gmin, w których ostatecznego rozstrzygnięcia w tym względzie nie przyniosła pierwsza tura wyborów. W naszym powiecie swój głos w wyborach mogli więc oddać mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej (którzy wybierali prezydenta miasta) i Skarżyska Kościelnego (którzy wybierali wójta gminy). Punktualnie o godz. 21:00 zamknięto lokale wyborcze.

Wg nieoficjalnych jeszcze danych z OKW - Konrad Krönig zdobył 57,70 % głosów, a jego kontrkandydat Mariusz Bodo uzyskał 42,30% głosów. Tym samym Konrad Krönig został wybrany prezydentem na drugą kadencję.


W Skarżysku Kościelnym wybory (z wynikiem 56,68%) wygrał Jacek Bryzik i to on będzie Wójtem Gminy Skarżysko Kościelne przez kolejne 5 lat.



Komentarze

-1zadowolony2018-11-08 07:25#41
Żeby oddać na Pana głos w drugiej turze SPECJALNIE zjechałem z Bawarii. Więc Panie Prezydencie, do pracy :) Mój głos (i zapewne wszystkie pozostałe) na trzecią kadencję Pan ma. A malkontentów olać. Wszędzie są.
Cytuj
0uwolnicorke2018-11-07 12:52#40
Mieszaniec gdzie jesteś ? Brakuje nam tej zwartej pisowskiej inteligencji tutaj :lol:
Cytuj
+2wolontariat2018-11-06 12:02#39
Cytuję Krissko:
Cytuję wolontariat:
Cytuję jurek9:
skoro naród tak chciał to niech będzie :) to co pewne: nie będzie basenu, stadionu i interesujących inwestorów. Co będzie: tylko to co było :)

Przecież basen miał w programie jeden i drugi kandydat.

Bardzo dobre baseny sprzedają w sklepie medycznym na Powstańców .


Ta informacja powinna trafić do jurek9, bo żal, że cyt.: "nie będzie basenu", a tak to sobie kupi jeden w sklepie medycznym i będzie miał na własność.
Cytuj
+4wolontariat2018-11-06 11:58#38
Cytuję Janko:
Cytuję wolontariat:
Cytuję jurek9:
skoro naród tak chciał to niech będzie :) to co pewne: nie będzie basenu, stadionu i interesujących inwestorów. Co będzie: tylko to co było :)

Przecież basen miał w programie jeden i drugi kandydat. Tzn. p. Kronig chce basenu z prawdziwego zdarzenia, a p. Bodo chciał aquaparku, to samo dotyczy stadionu. trzeba było słuchać debaty i obu panów, a nie tego, co ludzie na targu mówią.


Nie znasz się na żartach. Bo wszelkie obietnice tej osoby okazywały się żartem. Nie będzie żadnych basenów, stadionów, inwestorów, skoków cywilizacyjnych tylko bankietowanie. Tyle. .

Chwileczkę... jakiej osoby? O czym tu nawijasz... "obietnice tej osoby"?? Masz jakiś problem ze zrozumieniem tekstu pisanego?
Napisałem wyraźnie słuchać o czym mówią (obiecują) OBAJ PANOWIE. Ta osoba to kto? p. Bodo czy p. Kronig, a może ktoś na targu (np. p. Ciepiński z głośnikiem)?
Cytuj
-3jakistakiglupek2018-11-06 07:40#37
Mieszaniec jesteś tu? i co pisioki przerąbały w całym województwie :lol:
Cytuj
+3Krissko2018-11-05 17:14#36
Cytuję wolontariat:
Cytuję jurek9:
skoro naród tak chciał to niech będzie :) to co pewne: nie będzie basenu, stadionu i interesujących inwestorów. Co będzie: tylko to co było :)

Przecież basen miał w programie jeden i drugi kandydat. Tzn. p. Kronig chce basenu z prawdziwego zdarzenia, a p. Bodo chciał aquaparku, to samo dotyczy stadionu. trzeba było słuchać debaty i obu panów, a nie tego, co ludzie na targu mówią.

Cytuję wolontariat:
Cytuję jurek9:
skoro naród tak chciał to niech będzie :) to co pewne: nie będzie basenu, stadionu i interesujących inwestorów. Co będzie: tylko to co było :)

Przecież basen miał w programie jeden i drugi kandydat. Tzn. p. Kronig chce basenu z prawdziwego zdarzenia, a p. Bodo chciał aquaparku, to samo dotyczy stadionu. trzeba było słuchać debaty i obu panów, a nie tego, co ludzie na targu mówią.

Bardzo dobre baseny sprzedają w sklepie medycznym na Powstańców .
Cytuj
+13Krissko2018-11-05 17:12#35
Cytuję wolontariat:
Cytuję jurek9:
skoro naród tak chciał to niech będzie :) to co pewne: nie będzie basenu, stadionu i interesujących inwestorów. Co będzie: tylko to co było :)

Przecież basen miał w programie jeden i drugi kandydat. Tzn. p. Kronig chce basenu z prawdziwego zdarzenia, a p. Bodo chciał aquaparku, to samo dotyczy stadionu. trzeba było słuchać debaty i obu panów, a nie tego, co ludzie na targu mówią.

Bardzo dobre baseny sprzedają w sklepie medycznym na Powstańców .
Cytuj
-1zanimzrozumiesz2018-11-05 17:04#34
Cytuję handzia55:
Namaszczony osobiście przez Kaczyńskiego pisowski nominat przegrał. Widać ten skarżyski lud nie jest taki ciemny jak się Kaczyńskiemu zdawało i potrafi odróżnić ziarno od plew. Radujmy się!

... Święte słowa wyrzekłaś dobra kobieto... Radujmy się, w Skarżysku PiS nie rządzi...!!!, ale co to da NASZEMU MIASTU... dowiemy się za 5 lat... Może pan K. Kronig coś jednak wymyśli, żeby mógł z honorem "zaliczyć" tą kadencję. Ja życzę mu POWODZENIA... !!!
Cytuj
+4zanimzrozumiesz2018-11-05 16:48#33
Cytuję zanimzrozumiesz:
Cytuję Wwwrrrrr:
Dziwne jest to miasto. Jednak wygrały nieudolne rządy Krynika. Szkoda.

... to rządy pana Bodo byłyby mniej nieudolne...??? Pan szanowny raczy sobie żartować z mieszkańców Skarżyska. W sytuacji w jakiej jest miasto, ktokolwiek by wygrał wybory, nie byłby w stanie zrobić wiele, bo jak powiedział sam Prezes?: - "Z pustego i sam Salomon nie naleje... " - ot i tyle w temacie...!!!

... a miasto zaoszczędzi na "karuzeli stanowisk" i odprawach z tąż związanych... Gratulacje dla pana Prezydenta, POWODZENIA i .... do pracy...!!!
Cytuj
+3zanimzrozumiesz2018-11-05 16:44#32
Cytuję Wwwrrrrr:
Dziwne jest to miasto. Jednak wygrały nieudolne rządy Krynika. Szkoda.

... to rządy pana Bodo byłyby mniej nieudolne...??? Pan szanowny raczy sobie żartować z mieszkańców Skarżyska. W sytuacji w jakiej jest miasto, ktokolwiek by wygrał wybory, nie byłby w stanie zrobić wiele, bo jak powiedział sam Prezes?: - "Z pustego i sam Salomon nie naleje... " - ot i tyle w temacie...!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Zwycięstwo Granatu z Neptunem Końskie na zako…

Opublikowano: 17.11.2018 14:53

Komentarzy: 0

Powiatowy Konkurs Matematyczny w ZST-M

Opublikowano: 16.11.2018 19:54

Komentarzy: 0

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Suchedniowie…

Opublikowano: 16.11.2018 18:38

Komentarzy: 0

Międzynarodowy Dzień Tolerancji w Zespole Pla…

Opublikowano: 16.11.2018 14:50

Komentarzy: 0

Dyskutowali m.in. o twórczej resocjalizacji

Opublikowano: 16.11.2018 14:29

Komentarzy: 0

Msza święta w intencji maturzystów

Opublikowano: 16.11.2018 14:13

Komentarzy: 0

Za użycie nieswojej karty odpowie przed sądem

Opublikowano: 16.11.2018 13:17

Komentarzy: 0

Kolejne zwycięstwo siatkarek Dany Gameb UKS R…

Opublikowano: 16.11.2018 10:00

Komentarzy: 0

Andrzej Bętkowski marszałkiem województwa?

Opublikowano: 15.11.2018 20:27