17.01.2018 Ostatnia aktualizacja 13:17, 17.01.2018
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

Feralny czwartek na drogach w Skarżysku. Kolejna kolizja

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 14 Gru 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Do kolejnej już kolizji drogowej  doszło na terenie Skarżyska w czwartek po godzinie 21 na skrzyżowaniu ulic: Piłsudskiego i Krasińskiego. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak udało nam się ustalić- kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen jadąc ulicą Krasińskiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z białym Lanosem, który jechał aleją Piłsudskiego. W momencie kolizji nie działała sygnalizacja świetlna. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Nikomu nic się nie stało.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.
*****
Niniejszym pragniemy sprostować  informacje z dnia 14.12.2017r. na temat  powyższego zdarzenia. W świetle informacji  uzyskanych od osób na miejscu kolizji wynikało, że sprawcą jest kierowca pojazdu marki Daewoo Lanos, jak się jednak okazuje- sprawcą była kierująca pojazdem marki Volkswagen. Przepraszamy za podanie błędnej informacji. 


Komentarze

0Rafao2017-12-16 10:48#7
Cytuję Kormoran:
Jak to nie działała sygnalizacja?? To nie prawda. Zdarzenie miało miejsce o 21:40 a jako sygnalizacja było migające żółte światło, zatem obowiązywały znaki pionowe i poziome!! Wina białego lanosa, który nie ustąpił pierwszeństwa i basta.

Informacja sprostowana, przeczytaj edit redakcji - SPRAWCĄ BYŁA KOBIETA KIERUJĄCA VOLKSWAGENEM PASSATEM, CO USTALIŁA NA MIEJSCU POLICJA - wjechała w przód Lanosa jadącego zgodnie z przepisami Aleją Piłsudskiego w kierunku Al. 1000-Lecia. Kierowca Passata jechał od Armii Krajowej z nadmierną prędkością i nie próbował nawet hamować. Passat zatrzymał się na rogu Krasińskiego i Piłsudskiego przy bloku.
Cytuj
+1Skarzysko24.pl2017-12-15 14:48#6
Niniejszym pragniemy sprostować informacje z dnia 14.12.2017r. na temat powyższego zdarzenia. W świetle informacji uzyskanych od osób na miejscu kolizji wynikało, że sprawcą jest kierowca pojazdu marki Daewoo Lanos, jak się jednak okazuje- sprawcą był kierujący pojazdem marki Volkswagen. Przepraszamy za podanie błędnej informacji.
Cytuj
+10farciarz2017-12-15 07:30#5
Migające żółte światło też przekazuje informację więc sygnalizacja działa. W nocy gdy natężenie ruchu jest małe nie ma konieczności stosowania pełnego trybu sygnalizacji więc należy stosować się do innych znaków obowiązujących w danym miejscu.
Cytuj
+6Kormoran2017-12-15 07:12#4
Cytuję marbus:
Cytuję Kormoran:
Jak to nie działała sygnalizacja?? To nie prawda.


Jak mrugało żółte światło cały czas to działała sygnalizacja czy nie?

A czy sygnalizacja zawsze działa w trybie dziennym?
Cytuj
+7a z2017-12-15 07:03#3
Cytuję marbus:
Cytuję Kormoran:
Jak to nie działała sygnalizacja?? To nie prawda.


Jak mrugało żółte światło cały czas to działała sygnalizacja czy nie?


Skoro mrugało żółte to znaczy że działała :P Jakby nic nie pokazywała to by nie działała. Żółte mrugające to też światło
Cytuj
+5marbus2017-12-14 23:21#2
Cytuję Kormoran:
Jak to nie działała sygnalizacja?? To nie prawda.


Jak mrugało żółte światło cały czas to działała sygnalizacja czy nie?
Cytuj
+8Kormoran2017-12-14 23:08#1
Jak to nie działała sygnalizacja?? To nie prawda. Zdarzenie miało miejsce o 21:40 a jako sygnalizacja było migające żółte światło, zatem obowiązywały znaki pionowe i poziome!! Wina białego lanosa, który nie ustąpił pierwszeństwa i basta.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Ćwiczenia doskonalące skarżyskich strażaków

Opublikowano: 17.01.2018 14:17