18.12.2018 Ostatnia aktualizacja 13:12, 18.12.2018

Napad rabunkowy przy ulicy Sokolej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 22 Mar 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W czwartek po godzinie 15.20 w jednej z placówek firmy pożyczkowej przy ulicy Sokolej w Skarżysku-Kamiennej doszło do napadu rabunkowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje rzecznik skarżyskiej policji, Damian Szwagierek- do placówki wtargnął zamaskowany mężczyzna, który grożąc prawdopodobnie nożem pracującej tam kobiecie zażądał wydania pieniędzy. Całe zdarzenie trwało bardzo krótko, sprawca po rabunku wybiegł z placówki i oddalił się w nieznanym kierunku. Był to wysoki, szczupły mężczyzna ubrany w szarą bluzę z charakterystycznymi białymi pasami na wysokości piersi. Na głowie miał kominiarkę oraz nasunięty kaptur od tej bluzy. W trakcie zdarzenia w placówce znajdowały się dwie osoby (pracownica oraz klient). Na szczęście w wyniku tego napadu nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady oraz przesłuchiwali świadków. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa.

Osoby, które być może były świadkami tego zdarzenia, które widziały wychodzącego (zamaskowanego) wysokiego mężczyznę w kominiarce proszone są o kontakt z tutejszą Komendą Powiatową Policji pod numerem telefonu: 41-39-51-205 lub 997.

 

Komentarze

0majster2018-03-26 18:09#7
Cytuję lol2:
Ile wynosiło RRSO? :D

38% przed obiadem :-)
Cytuj
-2ziom2018-03-23 09:12#6
I co by dała ta kamera jak koleś w kominiarce był i w kapturze ?! Uzbroić kamerkę - w co ?? W paralizator na pilota ?? Ogarnij się lepiej jęczmieniu, bo nie wiesz co piszesz, a was źruby pozostałe jak by ktoś zdziesionował to fajnie byście się czuli ??!
Cytuj
-5ZbyszekE2018-03-23 08:57#5
Oto obraz nędzy i rozpaczy Skarżyska u schyłku rządów Kroniga. Wszędzie syf, śnieg, parabanki, lombardy i sklepy z wódką 7/24h.
Cytuj
-4cashlink2018-03-23 00:31#4
Szkoda biedaka. Widać po wchodzeniu malowaniem na cały-wspólny próg salonu optycznego i pożyczkowni, że to jakiś Głupek, ale mógł działać samodzielnie i nieprzestępczo. Kamerę niech sobie zainstaluje pod zewnętrznym oświetleniem, uzbroi i wyciągnie rozsądne wnioski.
Cytuj
+1henioo2018-03-22 19:22#3
I nie było nic do obrony w takiej reklamie prowokującej?
Cytuj
+10romano_italiano2018-03-22 19:16#2
Napisali "gotówka od ręki" to ktoś skorzystał.
Cytuj
+3lol22018-03-22 18:53#1
Ile wynosiło RRSO? :D
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Piłkarskiej …

Opublikowano: 18.12.2018 14:12