17.11.2018 Ostatnia aktualizacja 14:44, 17.11.2018

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg w okolicach zalewu Rejów

Autor:
MB, Foto: archiwum
Opublikowano: 19 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy doszło w czwartek tuż po północy w pobliżu zalewu Rejów w Skarżysku-Kamiennej.

Jak udało nam się ustalić - po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek JRG Straży Pożarnej, stwierdzono, że w okolicach 148 km szlaku kolejowego z Suchedniowa do Skarżyska doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy relacji Sobków-Warszawa. Z zeznań maszynisty wynika, że w chwili zdarzenia mężczyzna leżał na torach kolejowych. Na razie nie znane są przyczyny tragedii. Potrącony mężczyzna miał około 35-40 lat. Trwa ustalanie jego personaliów.

Na miejsce zdarzenia oprócz prokuratora zostały wezwane służby ratunkowe w tym dwie zastępy straży pożarnej, patrol policji, Straż Ochrony Kolei oraz karetka pogotowia.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Komentarze

-1qwe2018-10-26 13:04#5
Cytuję Teges:
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.


szoda słów na ciebie. szukasz mózgu w d.
Cytuj
+4Teges2018-10-23 09:17#4
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.
Cytuj
+1syty2018-10-19 12:18#3
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.

nie wiem co kieruje ludzmi zadając takie pytania.ciekawość czy zwykła głupota?BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.
Cytuj
+9marbus2018-10-19 11:15#2
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia działań prowadzonych przez policję i prokuratora. Akcja trwała 3 godziny. Na miejscu obecnych było 8 ratowników.

Pozdrawiam
Mariusz Busiek (skarzysko24.pl)
Cytuj
-2Teges2018-10-19 09:05#1
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Zwycięstwo Granatu z Neptunem Końskie na zako…

Opublikowano: 17.11.2018 14:53

Komentarzy: 0

Powiatowy Konkurs Matematyczny w ZST-M

Opublikowano: 16.11.2018 19:54

Komentarzy: 0

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Suchedniowie…

Opublikowano: 16.11.2018 18:38

Komentarzy: 0

Międzynarodowy Dzień Tolerancji w Zespole Pla…

Opublikowano: 16.11.2018 14:50

Komentarzy: 0

Dyskutowali m.in. o twórczej resocjalizacji

Opublikowano: 16.11.2018 14:29

Komentarzy: 0

Msza święta w intencji maturzystów

Opublikowano: 16.11.2018 14:13

Komentarzy: 0

Za użycie nieswojej karty odpowie przed sądem

Opublikowano: 16.11.2018 13:17

Komentarzy: 0

Kolejne zwycięstwo siatkarek Dany Gameb UKS R…

Opublikowano: 16.11.2018 10:00

Komentarzy: 0

Andrzej Bętkowski marszałkiem województwa?

Opublikowano: 15.11.2018 20:27