19.01.2019 Ostatnia aktualizacja 21:19, 18.01.2019

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg w okolicach zalewu Rejów

Autor:
MB, Foto: archiwum
Opublikowano: 19 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy doszło w czwartek tuż po północy w pobliżu zalewu Rejów w Skarżysku-Kamiennej.

Jak udało nam się ustalić - po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek JRG Straży Pożarnej, stwierdzono, że w okolicach 148 km szlaku kolejowego z Suchedniowa do Skarżyska doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy relacji Sobków-Warszawa. Z zeznań maszynisty wynika, że w chwili zdarzenia mężczyzna leżał na torach kolejowych. Na razie nie znane są przyczyny tragedii. Potrącony mężczyzna miał około 35-40 lat. Trwa ustalanie jego personaliów.

Na miejsce zdarzenia oprócz prokuratora zostały wezwane służby ratunkowe w tym dwie zastępy straży pożarnej, patrol policji, Straż Ochrony Kolei oraz karetka pogotowia.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Komentarze

-1qwe2018-10-26 13:04#5
Cytuję Teges:
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.


szoda słów na ciebie. szukasz mózgu w d.
Cytuj
+4Teges2018-10-23 09:17#4
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.
Cytuj
+1syty2018-10-19 12:18#3
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.

nie wiem co kieruje ludzmi zadając takie pytania.ciekawość czy zwykła głupota?BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.
Cytuj
+9marbus2018-10-19 11:15#2
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia działań prowadzonych przez policję i prokuratora. Akcja trwała 3 godziny. Na miejscu obecnych było 8 ratowników.

Pozdrawiam
Mariusz Busiek (skarzysko24.pl)
Cytuj
-2Teges2018-10-19 09:05#1
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Promocja książki Sebastiana Piątkowskiego „Sk…

Opublikowano: 18.01.2019 22:16