Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Porażka Granatu z rezerwami Korony Kielce

. W środę 23 lipca Granat Skarżysko rozegrał piąty mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu, rywalem skarżyskiej drużyny były rezerwy Korony Kielce, spotkanie zakończyło się zwycięstwem kielczan 3:1.

Piłkarze Granatu Skarżysko w piątym meczu kontrolnym przegrali z rezerwami  Korony Kielce 3:1, mimo porażki trener Ireneusz Pietrzykowski był zadowolony z gry swoich podopiecznych zwłaszcza w pierwszej połowie. W meczu z Koroną Kielce nie zagrali Konrad Majcherczyk, Marcin Kołodziejczyk, Kacper Górski  oraz Bartłomiej Michalski.

W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, już w 11 minucie Bartosz Styczyński zdobył bramkę dla Granatu, kilka minut później Hubert Laskowski pokonał Przemysława Michalskiego doprowadzając do remisu 1:1. W 27 minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Daniela Gołębiewskiego. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Korony 2:1.

W drugiej połowie obaj trenerzy  dokonali zmian w składach, w ekipie Granatu po raz kolejny zobaczyliśmy juniorów Roberta Orlikowskiego Piotra Grzejszczyka i Jakuba Lisowskiego. Wszystko wskazywało na to ,że druga połowa zakończy się bez bramek, jednak minutę przed końcem meczu Adrian Uniat zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy ustalając wynik spotkania na 3:1.

W sobotę 26  lipca Granat zagra kolejny sparing, tym razem zmierzy się z Pogonią Staszów.

Korona II Kielce - Granat Skarżysko 3:1 (2:1)

0:1 Bartosz Styczyński '11
1:1 Hubert Laskowski '19
2:1 Daniel Gołębiewski '27
3:1 Adrian Uniat '89