Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Kolejna edycja Celsium Cup za nami, Radomiak Radom najlepszy

W sobotę 18 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się kolejna edycja turnieju Celsium Cup - Rocznik 2004. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, zwyciężyła ekipa Radomiaka Radom, gospodarze UKS Celsium stanęli na drugim i trzecim miejscu podium.

Już po raz kolejnym Uczniowski Klub Sportowy Celsium był organizatorem halowego turnieju piłki nożnej - Celsium Cup. W tym roku na zaproszenie organizatorów do Skarżyska przejechały takie drużyny jak Radomiak Radom, Szydłowianka Szydłowiec, Orlęta Kielce, Orlicz Suchedniów, gospodarze UKS Celsium wystawili dwie drużny. Turniej był rozegrany systemem "każdy z każdym".

Po blisko czterogodzinnej rywalizacji poznaliśmy zwycięzców. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Radomiaka Radom, która zdobyła 12 punktów, na drugim miejscu uplasowała się druga drużyna UKS Celsium, która również zdobyła 12 punktów, ale przegrała z Radomiakiem bezpośredni pojedynek. Na trzecim miejscu podium stanęła pierwsza drużyna UKS Celsium.

Na pozostałych miejscach znalazły się: 4. Szydłowianka Szydłowiec, 5. Orlicz Suchedniów i 6. Orlęta Kielce

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Bartosz Karpiński z Radomiaka Radom. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jacka Safiana z UKS Celsium. Najlepszym bramkarzem została wybrana Marysia Miernik z Szydłowianki Szydłowiec.