14.12.2018 Ostatnia aktualizacja 14:53, 13.12.2018

Zwycięstwo MKS Gali Skarżysko z PSP Construction Kielce

Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W poniedziałek, 11 grudnia, trzecioligowe siatkarki MKS Gali Skarżysko podejmowały w hali przy ul.Sienkiewicza 34 zespół PSP Construction Kielce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0 (25:22, 25:17, 25:23).

Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna MKS Gali Skarżysko, podopieczne Cezarego Lisowskiego po pięciu rozegranych meczach plasują się na drugim miejscu w tabeli Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Kobiet.

Spotkanie z PSP Construction Kielce dobrze rozpoczęło się dla gospodyń, które wygrały pierwszego seta do 22. Jeszcze lepiej wyglądała gra w drugim secie, Gala dała gościom z Kielc ugrać tylko 17 punktów. Najbardziej wyrównany, trzeci set,  zakończył się również zwycięstwem Gali, tym razem do 23.