19.09.2018 Ostatnia aktualizacja 17:13, 18.09.2018

MKS Gala zakończyła rozgrywki na czwartym miejscu

Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
MKS Gala Skarżysko - Kamienna zakończyła rozgrywki Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Kobiet na czwartym miejscu. W rozegranym wczoraj rewanżowym spotkaniu z AZS UJK Kielce, którego stawką było trzecie miejsce w lidze, Gala przegrała 3:0 (25:15, 26:24, 25:22).

Początek spotkania rewanżowego nie wypadł dobrze, podopieczne trenera Cezarego Lisowskiego gładko przegrały pierwszego seta do 15. Później gra wyglądała znacznie lepie, w drugim secie zawodniczki Gali walczyły do końca, jednak przegrały na przewagi 26:24. Ostatni set również wyrównany, ale też przegrany, tym razem do 22. W pierwszym spotkaniu kielczanki wygrały w Skarżysku 3:2.

Ostatecznie skarżyski zespół kończy rozgrywki Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Kobiet na czwartym miejscu. Jak do tej pory (w historii występów na tym poziomie rozgrywek), to najlepszy wynik skarżyskiej drużyny.

Trwa walka o mistrzostwo, po pierwszym meczu finałowym SMS Ostrowiec Świętokrzyski prowadzi z MUKS Piątką Sandomierz 1:0. Trzecie miejsce zajęła ekipa KU AZS UJK Kielce.

KU AZS UJK Kielce - MKS Gala Skarżysko 2:0 (25:15, 26:24, 25:22)