17.10.2018 Ostatnia aktualizacja 18:40, 16.10.2018

Partyzant pokonany, kolejne zwycięstwo Granatu

Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 15 września, piłkarze Granatu Skarżysko podejmowali na własnym boisku drużynę Partyzanta Radoszyce w ramach 8. kolejki spotkań IV ligi świętokrzyskiej. Podopieczni trenera Dominika Rokita po dobrym meczu pokonali rywali 3:0.

Spotkanie z Partyzantem Radoszyce odbyło się nietypowo, bo o godzinie 11.00 Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom Granatu w rozegraniu kolejnego dobrego spotkania. Przez pierwsze 25. minut na boisku trwała walka w środku pola, mało było sytuacji bramkowych. Dopiero w 25. minucie gospodarze zagrozili bramce rywali i od razu skutecznie, Kamil Uciński podał do Krzysztofa Rzeszowskiego, a ten strzałem po długim słupku pokonał bramkarza Partyzanta.

Chwilę później gości mogli wyrównać, strzał jednego z zawodników rywali trafił w słupek. W 32. minucie padła kolejna bramka dla Granatu, Marcin Kołodziejczyk idealnie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Błażej Miller i strzałem głową  wpakował piłkę do bramki.  Pierwsza połowa zakończyła się prowadzenie gospodarzy 2:0.

Początek drugiej połowy dla gości, który szybko chcieli strzelić bramkę kontaktową, w 55. minucie byli blisko trafienia do bramki Wnukowskiego, ale nie wykorzystali dobrej okazji. W 63. minucie gospodarze podwyższyli stan spotkania, Marcin Kołodziejczyk w swoim stylu dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Damian Szyszka, które strzałem głową pokonał golkipera gości.

Do końca spotkania Granat kontrolował sytuację na boisku i odniósł zasłużone zwycięstwo.

W 9, kolejce spotkań Granat zagra na wyjeździe z Nidą Pińczów, spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 23 września, o godzinie 15.00

Granat Skarżysko - Partyzant Radoszyce 3:0 (2:0)

1:0 Krzysztof Rzeszowski 25'
2:0 Błażej Miller 32'
3:0 Damian Szyszka 62'

Granat: Norbert Wnukowski - Bartosz Styczyński, Norbert Drożdżał, Daniel Dulak, Dawid Dulęba - Damian Szyszka (82. Ariel Spadło), Krzysztof Rzeszowski, Marcin Kołodziejczyk, Kamil Uciński 77. Maciej Głowaczewski) - Tomasz Bartosiak (85. Jakub Łubek), Błażej Miller (80. Łukasz Wojna)