Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Mistrzostwa Skarżyska w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych

Na terenie byłego stadionu Ruchu przy ul.Piłsudskiego odbyły w się w piątek Mistrzostwa Skarżyska w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorem imprezy był Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna, koordynatorem zawodów - Dariusz Frydryk.

W kategorii szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) wśród dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr  8, trzecie Szkoła Podstawowa nr 2. W kategorii chłopców również najlepsza okazała się "Siódemka", na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5.

W kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych (rocznik 2003-2005), w kategorii dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkól Publicznych nr 1, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, trzecia była Szkoła Podstawowa nr 7.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 2, drugie miejsce zajął Zespół Szkół Publicznych nr 1, trzecie Szkoła Podstawowa nr 7.

Zwycięskie sztafety wystąpiły w składach:

Szkoła Podstawowa nr 7 (dziewczęta): Oliwa Mendelowska, Klaudia Wabik, Oliwia Gawron, Oliwa Gola, Natalia Bodo, Weronika Osóbka, Maja Piotrowicz, Natalia Janiszewska, Nikola Bębas, Olga Dziewit, Daria Nyga. Opiekun: Krystyna Warwas, Rafał Sokołowski.

Szkoła Podstawowa nr 7 (chłopcy): Kacper Drzazga, Wiktor Grzebała, Kacper Kępa, Piotr Rzeszut, Dominik Dziewit, Kacper Gawron, Olaf Czyżewski, Adrian Bernat, Piotr Gula, Igor Krzepkowski. Opiekun: Krystyna Warwas, Rafał Sokołowski.

Gimnazjum nr 2: Jakub Głowaczewski, Kamil Bednarczyk, Michał Grzegorski, Aleksander Mosiołek, Bartosz Suligowski, Mikołaj Tarka, Bartosz Winiarski, Mateusz Miernik, Kacper Janusz, Wiktor Orynek, Bartosz Kalbarczyk, Jakub Korpanty. Opiekun: Danuta Juszczyk.

Zespół Szkól Publicznych nr 1: Karolina Kopeć, Jula Adamczyk, Anita Gralec, Kinga Wiśniewska, Julia Boczek, Zuzanna Ziomek, Olga Pożoga, Zuzanna Dziewięcka, Amelia Suwara, Elwira Figarska, Katarzyna Brzózka. Opiekun: Ewa Błaszczyk, Tomasz Pukowski.