Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Czwarte zwycięstwo Fryzjerów

. W piątek 21 listopada siatkarze SAS SF Wioletta rozegrali czwartą kolejkę spotkań świętokrzyskiej III ligi siatkówki mężczyzn, podopieczni trenera Tomasza Borowskiego pokonali na wyjeździe Hetmana Włoszczowa 1:3 ( 23:25 19:25 25:22 21:25 ).

Siatkarze Skarżyskiej Akademii Siatkówki SF Wioletta nie zwalniają tempa, w czwartej kolejce spotkań odnieśli czwarte zwycięstwo, w piątek zmierzyli się z Hetmanem Włoszczowa, którego trenerem jest były szkoleniowiec STS-u Skarżysko Andrzej Urbański.

Spotkanie z Hetmanem stało na dobrym poziomie, mecz był wyrównany. Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwem Fryzjerów 25:23 i 25:19, w trzecim lepsi okazali się gospodarze wygrywając 25:22. Czwarta część meczu zdecydowanie dla SAS-u, Fryzjerzy uzyskali kilkupunktową przewagę, przy stanie 20:14 siatkarze Hetmana zaczęli odrabiać straty i doprowadzili do wyniku 21:20, końcówka seta należała już do skarżyskich siatkarzy. którzy ostatecznie wygrali 25:21 i w całym spotkaniu 3:1.

SAS SF Wioletta po czterech kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, tuż za nimi plasuje się Kajrox  MKS Orlicz Suchedniów, który ma dwa punkty straty do lidera.

W 5 kolejce spotkań Fryzjerzy zmierzą się w meczu wyjazdowym z Politechniką Świętokrzyską.